A Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola sikerei a Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen

Az iskola közösségének nagy örömére a matematika csapatverseny sikerei után az anyanyelvi versenyben is kiemelkedő eredményt értek el iskolánk csapatai, tanulói. Az egyik legrangosabb anyanyelvi versenyen elért eredmények nemcsak azért fontosak, mert megmutathattuk az anyanyelvi nevelésben is kiemelkedő műhelymunkánk eredményességét, hanem azért is, mert a legfontosabb nevelési céljainkkal is egyezik a verseny célkitűzése: csapatban gondolkodni, együttműködni, egymást segíteni.

Iskolánk két csapatát is meghívták a körzeti/megyei fordulóban elért eredménye alapján az országos döntőbe. Lássuk az eredményeket!

 

3. évfolyam

2. hely (DÖNTŐBE JUTOTTAK): Laser Force Mesterek
A csapat tagjai: Dobi Máté, Gonda Zente, Kulcsár Áron,Szathmári Tamás
Felkészítő tanár: Tófalusiné Pusztai Enikő

 3. hely: Tudorkák
A csapat tagjai: Laczkó Linda, Kerekes Gábor, Csirmaz Dávid, Szabó Nóra
Felkészítő tanár: Hoványiné Járdán Rita

10. hely: Okos copfosok
A csapat tagjai: Kiss Dorina Viktória, Szabó Anna Dorottya, Váradi Zsófia, Varga Marianna
Felkészítő tanár: Tófalusiné Pusztai Enikő

32. hely: Eszes Négyes
A csapat tagjai: Balázs Botond, Gargya Péter, Papp Hunor Bese, Szentesi Bálint
Felkészítő tanár: Tófalusiné Pusztai Enikő

 

4. évfolyam

11. hely: Tigrisek
A csapat tagjai: Haszonits Lilla, Kiss Bianka, Kiss Boglárka, Sperka Sarolta
Felkészítő tanár: Somogyiné Víg Éva
30. hely: Ravasz szavak
A csapat tagjai: Budai Kamilla, Köteles Kata, Hüse Karina, Smider Csenge
Felkészítő tanár: Iványiné Jeles Tünde

 

5. évfolyam

1. hely (DÖNTŐBE JUTOTTAK): Helyesírók
A csapat tagjai: Dobi Ábel, Homonnai Léna, Gudász Roland, Halasi-Kovács Anna
Felkészítő tanár: Budáné Hajdú Ágnes

14. hely: 4 az 1-ért
A csapat tagjai: Fegyver Emília, Görömbey Tamás, Sarkadi Anna, Tacsi Csenge
Felkészítő tanár: Budáné Hajdú Ágnes, Makai Judit

20. hely: Szóharcosok
A csapat tagjai: Berki Bence, Győrfi Maja Sára, Havrics Hanna, Kunkli Luca
Felkészítő tanár: Makai Judit

30. hely: Bagoly csapat
A csapat tagjai: Burai Lara, Kellermann Rozina, Porczió Panna, Szabó László
Felkészítő tanár: Makai Judit

 

6. évfolyam

11. hely: Észbontók
A csapat tagjai: Németh Réka, Antal Bálint, Csirmaz Áron, Szabó Boglárka
Felkészítő tanár: Kocsis Ildikó

41. hely: No name
A csapat tagjai: Lévai Kamilla, Kiss Dominika, Pócsi Aliz, Badar Nedda
Felkészítő tanár: Kocsis Ildikó

 

7. évfolyam

11. hely: Fantasztikus 4-es
A csapat tagjai: Dóka Krisztina Rebeka, Gargya Dániel Sándor, Káplár Anna Csilla, Szentesi László
Felkészítő tanár: Budáné Hajdú Ágnes

28. hely: Észtekergetők
A csapat tagjai: Berényi Olivér Ábel, Erdélyi Zsuzsanna, Lukács Péter, Nagy Emília
Felkészítő tanár: Budáné Hajdú Ágnes

 

8. évfolyam

8. hely: Gönczyfurfang
A csapat tagjai: Gacsályi Ágoston Vilmos, Harsányi Kíra Nikoletta, Smider Dorka Életke, Vig Regina Panna
Felkészítő tanár: Makai Judit

/container -->