2017. szeptember 22. Európai Autómentes Nap a Gönczyben is

Ebben az évben is arra ösztönöztük tanulóinkat, hogy minél többen jöjjenek szeptember 22-én pénteken kerékpárral vagy rollerrel iskolába. A reggeli borongós idő is kitisztult a délelőtt folyamán. A Benedek Gyöngyi tanárnő által kialakított kerékpáros ügyességi pályát közel 120 tanuló teljesítette. A többség kerékpárral, de voltak, akik rollerrel próbálták legyőzni az akadályokat.

 

 

Délben Somogyi Viktória tanárnő vezetésével 6 tanulónk képviselte iskolánkat a Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium által szervezett kerékpártúrán a zeleméri templomromhoz. Ez a túra a debreceni ökoiskolák hálózatának hagyományos rendezvénye. A szép napos időben jókedvvel teljesítették a távot tanulóink a többi debreceni diákkal együtt.  

A nap során készült fényképeket megtekinthetik a logora kattintva.

Fazekas Sándorné
ökológiai munkaközösség-vezető

/container -->