Szép eredmények, fényes érmek az atlétikapályán

2017. szeptember 26-án délután a Megyei Atlétika Diákolimpia Ügyességi Csapat- és Váltóbajnokságán vettünk részt Debrecenben a Gyulai István Atlétikai Stadionban. Diákjaink már nagyon várták a versenyt, mert szeptember 21-ére volt először kiírva, csak a kedvezőtlen időjárás miatt elhalasztották. Először a fiúk versenyeztek távolugrásban, majd kislabdahajításban. Ezután a lányok versenyei következtek, szintén távolugrásban és kislabdahajításban mérték össze tudásukat az ellenfelekkel.

Végül a 10x 200 méteres vegyesváltóval zárult a verseny, amit hatalmas fölénnyel megnyert iskolánk csapata.

 

A győztes csapat tagjai: Révész Veronika 8.b, Sándor Krisztián 8.a, Bartók Ágnes 8.a, Kovács Lajos Marcell 8.b, Rácz Lili Kata 7.b, Tóth Máté Tamás 7.b, Tóth Panna Ágnes 7.b, Szabó Zsolt Hunor 7.b, Smider Dorka Életke 7.a, Kovács Máté 8.b.

További eredményeink:

IV. korcsoport lány távolugrás 2. hely.

 

A csapat tagjai: Révész Veronika 8.b, Rácz Lili Kata 7.b, Smider Dorka Életke 7.a, Mikita Veronika 7.a, Tóth Panna Ágnes 7.b

IV. korcsoport lány kislabdahajítás 2. hely

 

A csapat tagjai: Bartók Ágnes 8.a, Smider Dorka Életke 7.a, Mikita Veronika 7.a, Révész Veronika 8.b, Tóth Panna Ágnes 7.b.

IV. korcsoport fiú távolugrás 4. hely

A csapat tagjai: Kovács Máté 8.b, Kovács Lajos Marcell 8.b, Sándor Krisztián 8.a, Buka Ádám 7.a, Buka Dávid 7.a.

IV. korcsoport fiú kislabdahajítás 5. hely

A csapat tagjai: Holba Bence 8.b, Jeles Vilmos 8.a, Kovács Máté 8.b, Sándor Krisztián 8.a, Tóth Máté Tamás 7.b.

Felkészítő: Benedek Gyöngyi és Gazdag Ádám testnevelők.

Benedek Gyöngyi
munkaközösség-vezető

/container -->