Tudásmegosztás a Gönczy Tehetségpontban

Az Oktatási Hivatal szervezésében, az Őszi Pedagógiai Napok keretében tudásmegosztó bemutató foglalkozásokat tartottunk. Iskolánk, mint az Oktatási Hivatal Bázisintézménye, négy előadást, foglalkozást tartott más intézmények pedagógusainak a gönczys pedagógiai fejlesztésekről.

A programsorozat megnyitóján „A fenntarthatóságra nevelés helyi rendszere: Mindennapok az ökoiskolában” címmel Fazekas Sándorné előadásban mutatta be iskolánk jó gyakorlatait. Október 16-án mentálhigiénés bázisintézményi témanapot szerveztünk „Ép testben ép lélek” címmel, ahol az érdeklődő szakembereknek műhelymunkákat, élménypedagógiai foglalkozásokat tartottak kollégáink. Nagyné Kocsis Ildikó tanárnő: Mentálhigiéné fontossága az oktatásban – Offline önismereti mentális mátrix. Benedek Gyöngyi tanárnő: Gyógytestnevelés, gerinctorna. Kondorné Peidl Borbála: Zene fontossága a lelki egészségmegőrzésben – A közös zenélés öröme.

/container -->