Új vezetője van az iskolánk diákönkormányzatának

2018. szeptember 20-án tartotta iskolánk két gyermekszervezete a DÖNK és az ISK a tanévnyitó közgyűlését. A már évek óta ismert eljárásrend szerint a DÖNK munkáját segítő pedagógus, Makai Judit és az ISK vezetője, Benedek Gyöngyi tanárnő értékelte az előző tanév munkáját, ismertette az idei tanév feladatait, programjait, majd eljutottunk a napirend leginkább várt részéhez: a vezetőségválasztáshoz.

Ebben a tanévben két új jelölttel – Király Máté 8. a osztályos és Szentesi László 7. a osztályos tanulóval - ismerkedhetett a közgyűlés. Mindkét diákot az osztályfőnök mutatták be a jelenlévőknek. Méltatták példás magatartásukat, kiemelkedő közösségi munkájukat, tanulmányi területen elért eredményeiket, de mindenekelőtt mindkét fiú jellemzésekor kiemelték szervezőkészégüket, kulturált vitakészségüket, megbízhatóságukat.

Az eredményes titkos szavazás után a szavazatszámláló bizottság tagjai: Gárdonyi Sándor tanár úr, Burai Lara és Dobi Ábel 5.-es tanulók kihirdették az eredményt.

A 2018-19-es tanévben a Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola diákvezetői:

Szentesi László – vezető
Király Máté – vezetőhelyettes. 

Eredményes munkát kívánunk az új vezetőségnek!

Makai Judit
a DÖNK munkáját segítő pedagógus

/container -->