Gönczys nyolcadikosok a 10 éves zánkai Erzsébet-táborban
2022. 08. 14-től 2022. 08. 19-ig táborozott 24 gönczys diák kísérő tanáraikkal, Benedek Gyöngyi tanárnővel
2022. 08. 14-től 2022. 08. 19-ig táborozott 24 gönczys diák kísérő tanáraikkal, Benedek Gyöngyi tanárnővel
Az eredetileg három naposra tervezett kirándulás a Debreceni Tankerületi Központ támogatásával öt napra módosult, melyen
Az idei nyáron ismét útrakeltek a gönczys erdei vándorok a Zempléni-hegység szépségeinek felkeresésére. Ezúttal 31
https://www.facebook.com/groups/325827982164888/permalink/623041599110190/?sfnsn=mo&ref=share
Kedves Szülők! Tájékoztatjuk Önöket, hogy a nyári szünet ideje alatt intézményünkben ügyintézésre az alábbi napokon
Tisztelt Szülők! Szíves segítségüket kérem az alábbiakban: Intézményünkben a tanév során a gyerekek számos ruhadarabja
A Fenntarthatósági témahét egyik pályázatát a „Legaktívabb iskola” cím elnyerésére írták ki a témahét szervezői.
Iskolánk tanulói közül ebben a tanévben 11-en kapcsolódtak be az online Országos Méh-Ész Logikai Versenybe. A
Kedves Szülők! Szeretettel hívjuk és várjuk Önöket 2022. június 27-én 16:30-tól kezdődő szülői értekezletünkre, amelyen
A Gönczyben három évtizedes hagyománya van a pénzügyi és gazdálkodási ismeretekkel való ismerkedésnek. A holisztikus
„Gyökereim a földbe kötnek” címmel történelmi történelmi vetélkedőt szerveztünk a Debreceni Művelődési Központ és Ifjúsági